Iskola
Kedves Érdeklődő!

Tisztelettel köszöntöm a Forrás Felnőttoktatási Gimnázium honlapján!

Mint oktatási intézmény, gondolom, azzal illene foglalkozni e pár soros bemutatkozásban, hogy végigvezessem Önt iskolánk tevékenységén. De tegyük félre egy kicsit az illemet, és a hivatalos bemutatkozás előtt engedjen meg néhány gondolatot.
Miről szólhatna egy iskola élete, ha nem a tanulásról…
Tudom, hogy a felnőtt élet küszöbén, vagy középkorúként nem mindenki hallja szívesen ezt a szót.
Azt is tudom, hogy TANULNI SOHA NEM KÖNNYŰ! – DE SZÜKSÉGES!
Hivatkozhatnék a sok éves tapasztalatra, de nem teszem, ez soha nem meggyőző. Azt gondolom, ahhoz, hogy a tanulás belső igénnyé váljon, a tapasztalatot mindenkinek önállóan kell megszereznie.
Kollégáimmal azért dolgozunk, hogy az érettségi bizonyítvány megszerzésével Ön legalább akkora eséllyel rendelkezzen a munkaerő-piacon, valamint jogosult legyen olyan piacképes szakmák megszerzésére, mint tankötelezettségüket teljesítő társai.
Ehhez azonban az Ön elhatározására és beiratkozására is szükségünk van!
Ismerjen meg bennünket!
Köszönöm, hogy velem tart!

Gubáné Szilágyi Ildikó

Tekintse meg reklámfilmünket!